Využite náš garážový výpredaj: Nové stoličky a stoly kúpite už za 10 €

26. 3. 2019

Sedeli ste v bare, reštaurácii, bistre, kde ste sa zamilovali do štýlovej dizajnovej stoličky Dublino? Alebo stola? Keď ste však neskôr pátrali, zistili ste, že dodávame nábytok do podnikov a odber je možný len od viacerých kusov.

Máme však pre vás skvelé správy: 6. apríla 2019 sa môžete zúčastniť výpredaju nábytku pred naším skladom Dublino, kde si kúpite stoličku, stôl, stolové dosky či nohy už od 1 kusu. A za neuveriteľné ceny.

Ako a kde bude prebiehať akcia

Naša spoločnosť Dublino - predajca dizajnového nábytku do podnikov a hotelov má pre záujemcov pripravených 20 paliet stoličiek, stolov, stolových dosiek a nôh.

 

Tí, ktorí máte záujem kúpiť si nábytok za výborné ceny, príďte do areálu Prespor, kde bude pre vás všetko pripravené pred naším skladom Dublino. Platiť bude možné v hotovosti a zároveň odporúčame, aby ste prišli na aute s dostatočne veľkým batožinovým priestorom.

Čo si budete môcť kúpiť

V našich skladoch sa našlo približne 300 kusov stoličiek – staršie modely, kúsky vystavené v predajni, niektoré so známkami bežného používania. K dispozícii bude aj viac ako 200 stolových dosiek, ku ktorým si môžete prikúpiť nohy. A to všetko za vynikajúce ceny v rozsahu od 10 do 30 €, väčšinu kusov si však môžete zobrať so sebou domov za symbolických 10 €.

 

Ak zbožňujete atmosféru blších trhov a pátranie po svojom vysnívanom „poklade“, na tejto akcii nesmiete chýbať.

 

Čo: výpredaj 20 paliet stoličiek, stolov, stolových dosiek a nôh

Kedy: od 9:00 do vypredania, 6. apríla 2019

Kde: v areáli Prespor pred skladom Dublino, Turbínová 1, Bratislava

Ako sa bude platiť: v hotovosti

Aké budú ceny: od 10 do 30 €  

Bude sa dať nakupovať po 1 kuse: ak vám chýba jedna stolička, môžete si kúpiť aj jeden kus

Dopravu je potrebné zabezpečiť vo vlastnej réžii

 

Viac o akcii sa dozviete v tejto facebookovej udalosti, kde neskôr pribudnú aj fotky nábytku.