Exkluzívne terasové sedenie - GR DEVA

GR DEVA
Exkluzívne terasové sedenie

O aké množstvo máte záujem ?
ks
OK Späť

Rozmery

1 ks
ďalšie fotografie GR DEVA #1 GR DEVA #2

Exkluzívne lounge sedenie GR DEVA

Veľmi pohodlné lounge sedenie. Konštrukcia hliníkovej kostry je upravená  práškovým povlakom. Povrch sedenia je pokrytý SUNBRELLA materiálom. Tento materiál vyvinutý pre outdoorove použitie a spĺňa všetky potreby pre exteriérové umiestnenie. Komfort zabezpečuje rýchloschnúca pena vyvinutá najnovšiou technológiou.  Výhodou tejto peny je najmä to, že nenasiakne vodou, ale voda cez ňu prúdi veľmi rýchlo a tak je možné ju použiť aj po veľmi silnom daždi. Hliníkový rám je upravený nástrekom proti hrdzi. Spodná časť rámu je vybavená skrutkami, vďaka ktorým je možné nastaviť sedenie do roviny aj pri nerovnom povrchu. 

Základná súprava pozostáva z 2 vonkajších elegantných kresiel, 1 rozkladacieho gauča pre 2 osoby a 1 vonkajšieho stolíka na fajčenie. 

Produkty nepredávame do domácností!

Pre viac informácií o produkte, cena a dodacích lehotách sa prosím informujte mailom na bratislava@dublino.sk alebo kosice@dublino.sk , osobne na pobočke v Bratislave alebo Košiciach, prípadne telefonicky na číslach +421 (2) 4425 6007 alebo  +421 (55 ) 6251 475