Kreslá

Kreslá a pohovky

Sekcia kreslá a pohovky je venovaná pohodlnému sedeniu do kaviarne, baru, reštaurácie ale aj ako súčasť zariadenia hotelových izieb pre hostí. Nájdete tu čalúnené kreslá a k nim prislúchajúce pohovky v rámci série. Kvalitu a odolnosť zabezpečuje kostra z masívneho bukové dreva pripadne z kovu. V ponuke nájdete kaviarenské kresielka, masívnejšie kreslá či vysoké ušiaky , ale aj kreslá v štýle chesterfield. Taktiež u nás nájdete klasické klubové kreslá. Väčšina z kresiel je vyrábaných na objednávku, takže si môžete vybrať nielen farebné prevedenie, ale aj samotný typ poťahovej látky.

  • Kaviarenské kresielka

    Poznáme ich pod názvom ako kaviarenské kreslá, kresielka, ale aj polokreslá.  To všetko sú naše najpredávanejšie klasiky do vašej kaviarne či reštaurácie.

  • Kreslá, ušiaky
  • Pohovky

    Pohovky, či už dvoj alebo trojmieste, su ideálnym kusom nábytku na zútulnenie vašej kvaiarne či bistra. Nesmú však chýbať ani v hotelovom foajé či v lobby bare, kde vašim zákazníkom vždy poskytnú maximálne pohodlie. Rozložiteľné pohovky a kreslá vám pomôžu rozšíriť možnosti vo vašom ubytovacom zariadení.

Filtrovanie produktov:

Vhodné do exteriéru
Tvar stoličky
Typ stoličky
Zobraziť:
Počet nájdených produktov 17
1 - 12 z 17 produktov