Stolové nohy

Máme širokú ponuku exteriérových stolových nôh. Klasické stolové nohy (72 cm výška ) aj vysoké barové stolové nohy (109 cm). Najširšia ponuka stolových nôh v strednej Európe skladom. V ponuke sú kovové, liatinové, hliníkové, ratanové, sklopné aj nerezové. Veľká väčšina stolových nôh je nastaviteľné na nerovnom povrchu.

  • Štandardné

    V našej ponuke stolových nôh a podnoží sú hlavne liatinové stolové nohy v čiernej farbe. Tieto liatinové stolové nohy,podnože sú vhodné do interiérov ako aj do exteriérov. Väčšia časť nami ponúkaných stolových nôh a podnoží sú nastaviteľné štyroma skrutkami  na spodnej platni. V ponuke ďalej nájdete aj sklopné stolové nohy,podnože . Ponúkame aj širokú paletu chrómových a nerezových stolových nôh,podnoží. Nerezové stolové nohy sú vhodné aj do exteriérov aj do extrémne vlhkého prostredia,k bazénom a podobne. Sklopné konferenčné stolové nohy ktoré su naviac aj stohovateľné,ako aj  kompletné konferečné stoly rôznych rozmerov sú ideálnym zariadením pre vašu konferenčnú miestnosť.

  • Barové

    Vyberte si z našej širokej ponuky podnoží pre barové stoly to prevedenie, ktoré bude do vášho zariadenia najviac vyhovovať. Všetky barové stolové nohy sú dostupné v štandardnej výške 107-110 cm a je na ne možné upevniť akúkoľvek stolovú dosku z dostupného sortimentu. Skladom zvykneme mať veľké množstvo barových liatinových ako aj chrómových a nerezových stolových nôh a podnoží.

Filtrovanie produktov:

Vhodné do exteriéru
material stolovej nohy
Zobraziť:
Počet nájdených produktov 96
1 - 12 z 96 produktov