Lounge teak set DL BALATON - DL BALATON Teak Lounge Set
Vyberte si z nasledujúcich doplnkov a služieb k danému produktu :

DL BALATON Teak Lounge Set
Lounge teak set DL BALATON

Skladová zásoba*

*O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom alebo telefonicky

O aké množstvo máte záujem ?
ks
OK Späť
Uvedená cena je bez DPH.

Cena je optimalizovaná pre odber 20ks. Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny. Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty.

Rozmery

1 ks
1 ks
ďalšie fotografie DL BALATON Teak Lounge Set #1 DL BALATON Teak Lounge Set #2 DL BALATON Teak Lounge Set #3 DL BALATON Teak Lounge Set #4 DL BALATON Teak Lounge Set #5 DL BALATON Teak Lounge Set #6 DL BALATON Teak Lounge Set #7

Lounge set DL BALATON je vyrobený z odolného teakového dreva. Vďaka prvotriednemu drevu ktoré pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, má drevo,z ktorého je set vyrobený, certifikát FSC. Povrch je iba opieskovaný bez použitia olejov alebo voskov s UV stabilizaciou, aj preto je na Vás ako bude nábytok časom vyzerať. Bez použitia olejov alebo vosku získa drevo patinu a jedinečnú šedú farbu už po 1-2 sezónach používania. S použitím olejov možete dosiahnuť homogennejšiu, zlato -hnedú farbu dreva ktoré bude pri pravedelnom ošetrovaní vyzerať stále ako nové. V cene setu máte samozrejme uz aj impregnované čierne vankúšiky a podsedáky. Set obsahuje 2 pohodlné kreslá , 1 dvojkreslo a stolík o rozmeroch 80x80cm.