O nás

Kto sme?

Pod značkou DUBLINO pôsobíme na európskom trhu už od roku 2001 a ponúkame vybavenie objektovým nábytkom. Sme partnerom pre každú spoločnosť a firmu ktorá prevádzkuje alebo zariaďuje hotely, reštaurácie, kaviarne, bary ale aj ostatné gastro prevádzky ako sú napríklad food-courty v nákupných centrách ,firemné katíny alebo  vysokoškolské menzy. 

Čo ponúkame?

V súčastnosti máme v ponuke viac ako 3500 produktov pre vybavenie gastro prevádzok nábytkom. Dokážeme zabezpečiť nábytok pre 4* a 5* hotely ale aj pre malú dedinskú krčmu alebo začínajúce bistro. Nájdete u nás stoličky a kreslá pre reštaurácie a kaviarne,čalúnené reštauračné boxy a lavice,  stoly a stolové podnože, rozkladacie pohovky pre apartmánové domy, postele a prístielky pre hotely aj ubytovne, stolové dosky, exterierové stoličky a kreslá pre letné terasy. Rovnako Vám vieme pomôcť s výberom slnečníkov, plážových lehátok k bazénom alebo wellness, a mnoho ďalších doplnkov ako napríklad svetlá a svetelné kvetináče. 

Kde nás nájdete ?

Okrem  showroomov nás ďalej možete nájsť aj v krajinách ako Rakúsko, Česká republika, Maďarsko alebo Rumunsko. Na Slovensku nás máte možnosť nájsť v Bratislave a Košiciach 

Všeobecné podmienky

Spoločnosť Dublino Slovakia s.r.o. vytvorila a prevádzkuje túto webovú stránku z dôvodu poskytovania informácii a budovania styku. Bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti Dublino Slovakia s.r.o. je zakázané túto webovú stránku v celku ako aj v jednotlivých častiach používať za obchodnými účelmi.

Celkové zobrazenie ako aj obsah webovej stránky je duševným majetkom a priemyselným vlastníctvom spoločnosti Dublino Slovakia s.r.o. - alebo zo strany treťej osoby prenechaný materiál na používanie spoločnosti Dublino Slovakia s.r.o. - a ako taký spadá pod platný zákon o ochranných známkach. Akýkoľvek materiál tu zverejnený ( kreslený či fotografovaný obrázok, animácia, film, text, to všetko so zvukom či bez zvuku, atď) ani v jednotlivých častiach ani v celku bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Dublino Slovakia s.r.o. sa nesmie reprodukovať, publikovať, adaptovať ani prekladať.

Obchodné meno Dublino ako aj názvy a slogany na výrobkoch - ak inak nie je uvedené - sú chránené zapísanou ochrannou známkou. Používanie, reprodukcia a/alebo ich pozmenenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Dublino Slovakia s.r.o. sa považuje za porušenie zákona.

Všetky tieto prvky sa dajú kopírovať, uložiť a používať na súkromné účely. Tlačou vyžiadané použitie tvorí výnimku pred právnymi zákazmi, teda sa nepovažuje za neoprávnený zásah .