Hotelové boxspring postele, postele pre hotely, posteľné matrace, postele na zákazku

 Pri hotelových izbách je dôležitý prv&ý dojem, no hosť naň okamžite zabudne, ak si spí v nekvalitnej posteli. Vyhnite sa tomuto problému a vyberte si z našej ponuky postelí a matracov vhodných pre všetky typy ubytovania - od penziónov cez motely až po 5-hviezdičkové hotely. Postele s čelami aj bez nich, najkvalitnejšie matrace s taštičkovými pružinami a skvelá možnosť kombinovať aj upravovať jednotlivé materiály podľa vaších potrieb. Vyberte si posteľ aj matrac z našej ponuky a doprajte svojim hosťom dokonalý spánok a príjemné prebudenie. Iba takto sa k vám vrátia.Lôžka ponúkame v prípade potreby aj s úložným priestorom, s čelom rôznych výšok a z rôznych materiálov - čelo z masívneho dreva, čalúnené látkou alebo koženkou. Výber z širokého sortimentu poťahov, matrace s bonelovými pružinami - bonelové pružiny sú využívané po dlhú dobu v čalúnnictve. Springs - ochranná vrstva v podobe plsti, kokosových vlákien alebo iných plnív, ktorej úlohou je zabrániť úniku pružín na vonkajšej strane. V závislosti na druhu ochrannej vrstvy môžu byť matrace pevné(kokos) alebo mäkké (plsti a peny) alebo matrace s taštičkovými pružinami. Tieto matrace zahŕňame tiež pod kategóriu pružinové, ale na rozdiel od pružín bonelových, majú menší priemer valcového tvaru a navyše sí umiestnené v špeciálnych "taštičkách" látky. Vďaka tomu nie sú vzájomne prepojené a pružiny môžu pracovať nezávisle na sebe. Matrac takto získa pružnosť a ľahko sa prispôsobí tvaru tela spiaceho.

Postele Boxspring sú vhodné do 3 - 4 - 5 hviezdičkových hotelov, do apartmánov, penziónov, motelov, ubytovní a ďalších ubytovacích zariadení.

Cena postelí sa samozrejme líši od konkrétneho prevedenia, typu matrace, roštov, čela postele, samotné veľkosti lôžka, či obsahuje lôžko úložný priestor a ďalšie faktory. Nami ponúkané postele vieme dodať v krátkych dodacích termínoch.

V prípade záujmu o postele nám, prosím, povedzte Vašu predstavu a radi Vám pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Upozorňujeme, že spolupracujeme iba veľkoobchodne - maloobchodným klientom tovar nebude predaný.

Pre viac informácií sa obráťte na naše predajňe, kde Vám poradíme a povieme viac informácií:

Dublino Bratislava Showroom
R1-Centrum
Rožňavská 1
83104 Bratislava

Telefon:+421 (2) 442 560 07
E-mail:[email protected]