Dizajnová plastová stolička v čiernej farbe s drevenými nohami. - DL FINE BLACK

DL FINE BLACK
Dizajnová plastová stolička v čiernej farbe s drevenými nohami.

Skladová zásoba*

*O aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom alebo telefonicky

O aké množstvo máte záujem ?
ks
OK Späť
Uvedená cena je bez DPH.

Cena je optimalizovaná pre odber 20ks. Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny. Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty.

Rozmery

1 ks
83 cm
48 cm
48 cm
46 cm
ďalšie fotografie DL FINE BLACK #1 DL FINE BLACK #2 DL FINE BLACK #3 DL FINE BLACK #4 DL FINE BLACK #5 DL FINE BLACK #6 DL FINE BLACK #7 DL FINE BLACK #8

Moderná plastová stolička DL FINE BLACK

Dizajnová plastová stolička s nohami z dubového dreva v čiernom prevedení je vyhľadávaným typom stoličky práve kvôli svojej univerzálnosti. Škrupina stoličky je plastová v čiernej farbe s čiernym sedákom čalúneným do koženky. V prípade záujmu je možné dodatočne za príplatok sedák očalúniť do akejkoľvek inej látky. Táto elegantná stolička je dobrou voľbou do každej reštaurácie, kaviarne alebo cukrárne, a to najmä vďaka jej ľahkej údržbe a odolnosti aj v náročnejšom prostredí.

Stolička je dostupná skladom s minimálnym odberom 8 ks. 

Dostupná je aj  celočierna barová  stolička.

Barové stoličky v identickom dizajne s drevenými nohami vo farbe prírodného dubu sú dostupné skladom taktiež v bielej, čiernej a šedej  farbe. Dostupná je aj nižšia barová stolička   s výškou sedáka len 70 cm, ktorá má navyše kovovú podnož.

Skladom je tiež k dispozícií celočalúnená verzia stoličky v  čiernej  farbe.  

Stolička špecializovaná pre HORECA segment. 

Pre viac informácií o produkte a o aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na [email protected] alebo [email protected] , osobne na pobočke v Bratislave alebo Košiciach, prípadne telefonicky na číslach +421 (2) 4425 6007 alebo  +421 (55 ) 6251 475