Dizajnová plastová stolička s dubovými nohami. - DL FINE OAK GREY

DL FINE OAK GREY
Dizajnová plastová stolička s dubovými nohami.

O aké množstvo máte záujem ?
ks
OK Späť
Uvedená cena je bez DPH.

Cena je optimalizovaná pre odber 20ks. Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny. Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty.

Rozmery

1 ks
83 cm
48 cm
48 cm
46 cm
ďalšie fotografie DL FINE OAK GREY #1 DL FINE OAK GREY #2 DL FINE OAK GREY #3 DL FINE OAK GREY #4 DL FINE OAK GREY #5 DL FINE OAK GREY #6 DL FINE OAK GREY #7 DL FINE OAK GREY #8

Moderná plastová stolička DL FINE OAK GREY

Dizajnová plastová stolička s nohami z dubového dreva je vyhľadávaným typom stoličky práve kvôli svojej univerzálnosti. Škrupina stoličky je plastová v šedej farbe so šedým sedákom čalúneným do koženky. V prípade záujmu je možné dodatočne za príplatok sedák očalúniť do akejkoľvek inej látky. Táto elegantná stolička je dobrou voľbou do každej reštaurácie, kaviarne alebo cukrárne, a to najmä vďaka jej ľahkej údržbe a odolnosti aj v náročnejšom prostredí.

Stolička je dostupná skladom s minimálnym odberom 8 ks. 

Skladom je dostupná stolička aj v   bielej a   čiernej  farbe. 

Barové stoličky v identickom dizajne sú dostupné skladom v bielej, čiernej a šedej   farbe. Dostupná je aj nižšia barová stolička    s výškou sedáka len 70 cm, ktorá má navyše kovovú podnož.

Skladom je tiež k dispozícií celočalúnená verzia stoličky v   čiernej   farbe.  

Stolička špecializovaná pre HORECA segment. 

Pre viac informácií o produkte a o aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na [email protected] alebo [email protected] , osobne na pobočke v Bratislave alebo Košiciach, prípadne telefonicky na číslach +421 (2) 4425 6007 alebo  +421 (55 ) 6251 475