Dizajnová plastová stolička s dubovými nohami. - DL FINE OAK BLACK

DL FINE OAK BLACK
Dizajnová plastová stolička s dubovými nohami.

O aké množstvo máte záujem ?
ks
OK Späť
Uvedená cena je bez DPH.

Cena je optimalizovaná pre odber 20ks. Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny. Tovar predávame výhradne pre podnikateľské subjekty.

Rozmery

1 ks
83 cm
48 cm
48 cm
46 cm
ďalšie fotografie DL FINE OAK BLACK #1 DL FINE OAK BLACK #2 DL FINE OAK BLACK #3 DL FINE OAK BLACK #4 DL FINE OAK BLACK #5 DL FINE OAK BLACK #6 DL FINE OAK BLACK #7

Moderná plastová stolička DL FINE OAK BLACK 

Dizajnová plastová stolička s nohami z dubového dreva je vyhľadávaným typom stoličky práve kvôli svojej univerzálnosti. Škrupina stoličky je plastová v čiernej farbe s čiernym sedákom čalúneným do koženky. V prípade záujmu je možné dodatočne za príplatok sedák očalúniť do akejkoľvek inej látky. Táto elegantná stolička je dobrou voľbou do každej reštaurácie, kaviarne alebo cukrárne, a to najmä vďaka jej ľahkej údržbe a odolnosti aj v náročnejšom prostredí.

Stolička je dostupná skladom s minimálnym odberom 8 ks. 

Skladom je dostupná stolička aj v  šedej a  bielej  farbe. 

Barové stoličky v identickom dizajne sú dostupné skladom v bielej, čiernej a šedej  farbe. Dostupná je aj nižšia barová stolička   s výškou sedáka len 70 cm, ktorá má navyše kovovú podnož.

Skladom je tiež k dispozícií celočalúnená verzia stoličky v  čiernej   farbe.  

Stolička špecializovaná pre HORECA segment. 

Pre viac informácií o produkte a o aktuálnych skladových zásobách sa prosím informujte mailom na [email protected] alebo [email protected] , osobne na pobočke v Bratislave alebo Košiciach, prípadne telefonicky na číslach +421 (2) 4425 6007 alebo  +421 (55 ) 6251 475